Design digitálních aplikací

Každá změna vaší aplikace je sázka. Nové funkce vytvořené jen na základě přání a pocitů managementu mají často nulový přínos pro byznys. Přestaňte sázet naslepo.

Využívejte zdroje efektivně

Stalo se vám, že váš programátorský tým usilovně pracoval na nové části produktu, kterou pak lidé nepoužívali? Ztratili jste čas, peníze i motivaci týmu? Postaráme se o to, aby se váš produkt systematicky posouval vpřed a přinášel očekávané výsledky.

Náš interní IT team je zaměřen hodně technicky a businessově, takže jsme rádi, že nám kolegové z House of Řezáč pomohli posunout naše řešení v oblasti designu a UX. Honza Řezáč si kolem sebe sestavil schopný team lidí pro UX, design a webovou analytiku.

Tomáš Seryj, Team leader & IT project manager, Konica Minolta

Snižujeme riziko, že vaše sázky nevyjdou

Staneme se partnerem vašeho produktového týmu. Identifikujeme místa, kam dává smysl upřít energii tak, abyste dosáhli vašich cílů. Zavedeme metodiku pro dlouhodobý a systematický rozvoj produktu.

Bullet point

Porozumíme vašemu byznysu skrze workshopy, data a rozhovory

Bullet point

Najdeme nové příležitosti mezinárodním uživatelským výzkumem

Bullet point

Data nasdílíme a vytvoříme shodu na prioritách napříč týmem

Bullet point

Navrhneme řešení a experimenty ověříme, že mají zamýšlený přínos

Bullet point

Iterativně posouváme celý projekt dopředu

Bullet point

Prezentujeme výstupy, výsledky i hodnotu managementu

Jsme tým UX designerů, výzkumníků, grafiků a webových analytiků. Naše klíčové kompetence jsou strategické mapování situace, mezinárodní uživatelský výzkum, facilitace workshopů, UX design, UI design a ověřování byznysových nápadů. Vzděláváme a mentorujeme interní týmy v designérských kompetencích.

Klientům dodáváme výstupy od úrovně strategických dokumentů (data, analýzy) až po grafické návrhy konkrétních částí produktu (wireframe, grafický návrh). Díky nastavenému měření sledujeme konkrétní metriky až po měřitelný přínos pro byznys.

Pracujeme v Brně, v Praze nebo online, česky i anglicky. Máme zkušenosti s mezinárodním uživatelským výzkumem, facilitací mezinárodních workshopů nebo prezentací různým skupinám stakeholderů vzdáleně i on-site.

Změna přístupu k vývoji zákaznického portálu

Mezinárodní uživatelský výzkum, průběžné zlepšování UX/UI a mentoring interního týmu pro celoevropský zákaznický portál Konica Minolta.

Přečíst případovou studii
Navrhli jsme pro ČTK web a interní systémy pro prezentaci zpráv partnerům.
Konzultovali jsme strategický posun ekosystému 800 webů Masarykovy univerzity.
Dlouhodobě rozvíjíme globální ekosystém webů a digitálních aplikací Lectura.