Hledáme asistentku nebo asistenta, který dá naší kanceláři v Brně pevný řád

Rozšiřujeme náš brněnský tým o nového kolegu či kolegyni. Chceme člověka, který nám pomůže s administrativou, chodem kanceláře, HR a vůbec vším, co se namane. Měl by to být tak trochu asistent, back-office a event manažer, který zvládá třeba i přípravu podkladů pro účetnictví. Někdo, kdo chce pracovat v malém týmu, je pečlivý a chce v následujících letech růst s námi.

Jako člen rodu House of Řezáč budeš…

Řešit administrativu a podklady pro účetnictví – aneb všechno papírování. Může to být příprava smluv k podpisu, podklady pro obchod, rešerše nebo plánování schůzek. A část práce bude také účetnictví - evidence dokladů v Superfaktuře, vedení pokladny, fakturace a komunikace s účetní firmou.

Koordinovat eventy – občas pořádáme školení a týmové výjezdy, které budeš mít na starost od komunikace, přes prostory a zajišťování cateringu. Velká část našich eventů probíhá aktuálně online, takže si střihneš i roli online produkční.

Dbát o kancelář – a o její celý chod. Ať už je to komunikace s úklidovou službou, zajišťování kancelářských potřeb nebo to, že nám zrovna dojde káva. Spokojený tým musí být.

Řešit personalistiku – jednou za čas bude třeba vyřídit komunikaci s uchazeči, naplánovat pohovor nebo workshop. A následně pomoct s onboardingem nových členů rodu.

Co musíš určitě umět

Být pečlivý, spolehlivý a zodpovědný, bez toho to nepůjde.

Mít v sobě organizačního ducha, který ví (nebo zjistí), co, kdy, kde a jak.

Zvládat online prostředí, jelikož pro práci využíváme služby G-Suite, úkoly řešíme přes Notion, online školíme přes Zoom a workshopujeme v Miro.

Angličtinu alespoň pro písemnou komunikaci (email, chat).

A chuť se učit novým věcem. Nevadí, když ze začátku nebudeš znát nějaký nástroj nebo nebudeš mít s něčím zkušenosti. Vše potřebné tě naučíme.

Proč tě má tato nabídka zajímat?

Nabízíme dny v práci, co nejsou stejné, náplň práce bude velmi pestrá.

Máme fajn tým – chodíme na pivo, jezdíme spolu na dovolenou. Břitký humor nám není cizí.

Jsme v Brně a hledáme někoho, kdo s námi bude pravidelně i v našich kancelářích. Nicméně spolupráci si můžeš nastavit tak, jak ti to bude vyhovovat – můžeš pracovat z kanceláře, domu nebo kavárny na menší či větší úvazek. Máme i velmi pružnou pracovní dobu, můžeš přijít později nebo odejít dříve. 

Nabízíme příspěvek na vzdělávání, který si můžeš utratit dle svého uvážení.

Výše úvazku dle svého uvážení. Minimálně však 0,5.

A samozřejmě ti dáme normální peníze, jelikož víme, že je tato pozice důležitou součástí našeho rodu. 

Pomáhat nám můžeš s prací třeba i pro tyto klienty

Pracovat budeš hlavně s Janem