Hodina webu začíná

Předáváme know-how ze stovek digitálních projektů. Během pár hodin vám ušetříme omyly za pár milionů. Vzděláváme designéry, interní týmy, manažery, marketéry i majitele firem.

Z blogu ostrého jako břitva

Více z blogu

Sleva 50 % do konce května

WS Testování webu

Zlepšete svůj web svépomocí za dvě odpoledne. V rámci online workshopu zjistíte, co na webu nefunguje a navrhneme úpravy, které vašim návštěvníkům zjednoduší život.

Rozšiřte si obzory

Sleva 50 % do konce května

Strategické mapování

Naučíme vás mapovat situaci trhu, firmy, produktů a služeb. Budete dělat lepší rozhodnutí než vaše konkurence. Workshop přinášíme jako první v ČR.

Rozšiřte si obzory

Sleva 50 % do konce května

Strategický webdesign

Legendární videokurz, ve kterém získáte zkušenosti dvou expertů z celého procesu: od poptávky přes redesign webu až po jeho spuštění.

Rozšiřte si obzory

Kniha Web ostrý jako břitva

Studujte více o návrhu webu. Druhé vydání první české knihy o webdesignu. Ušetří vám omyly za statisíce korun.

Rozšiřte si obzory

Honza mě provedl procesem mapování, které jsme udělali pro konferenci WebExpo. Díky tomu jsem si uvědomila, na co soustředit síly, a naopak co vlastně není vůbec důležité. Je to opravdu užitečný způsob, jak si připomenout priority.

Šárka Štrossová, CEO WebExpo

Sleva 50 % - prodlužujeme do května! Nevěříme totiž, že to bude tak jednoduché. Online je pro spoustu odvětví na dlouho jediným stabilním místem obchodu. Otočte krizi v příležitost a postavte svůj online byznys od začátku na pevných základech.

Intenzivní a praktická školení

Pořádáme jednodenní akce i dlouhodobější mentoringové spolupráce, díky kterým se dostanete k hluboko k jádru věci

UX Akcelerator

Provedeme vás UX designem od strategie po využívání konkrétních metod. Naučíme vás získávat informace, analyzovat je, designovat nová řešení a testovat nápady.

Akcelerátor bude probíhat ryze prakticky na vlastních projektech.

Strategický výzkum

Jasný návod, jak naplánovat, provést a správně vyhodnotit uživatelský výzkum. Za jeden den si odnesete zkušenosti House of Řezáč ze stovek středních a velkých webových projektů.

Konečně porozumíte návštěvníkům a zákazníkům. Tedy hlavním lidem, pro které vytváříte řešení.

Získejte více know-how

Aby vám nic neuniklo a o nových myšlenkách jste věděli jako první