Dlouhodobý růst poptávky

Máte web. Platíte reklamu. Nějak to funguje. Ale mohlo by to být lepší. O dost lepší. Někdo říká: „Ten web je nutné redesignovat.“ Druhý odborník doporučuje reklamu na LinkedIN. Další tvrdí, že potřebujete věrnostní program. Co ale dává skutečný smysl?

Řešte ty správné problémy

Někde na cestě vašeho zákazníka je problém. Možná na váš web chodí málo lidí. Nebo lidé nechápou hodnotu vaší služby. Nemluví o vás. Nevrací se. Nenakupují.

My ten problém najdeme, vyřešíme a posílíme tak váš byznys. Opakovaně. Systematicky. Metodicky. A naučíme vás to.

Říkáte si: „My ale máme poptávek dost.“ Skvělé! To je nejlepší chvíle na investici do marketingu. Byznys strategicky rozvíjíte v časech, když se vám daří. V krizi se potřebujete dostat z krize.

Zavedeme systém pro udržitelný růst

Jsme House of Řezáč. Děláme špičkové weby. Víme, že web pro úspěšný byznys nestačí. Takže přistupujeme ke spolupráci zeširoka.

  • Společně porozumíme vašemu byznysu.

  • Společně porozumíme vašim zákazníkům.

  • Navrhneme strategii pro růst.

  • Vymyslíme konkrétní změny.

  • Ověříme, že jdeme dobrým směrem.

Vylepšujeme celou cestu zákazníka. Nemáme rychlá a instantní řešení. Nemáme 5 triků, jak vám rychle zvýšit konverzní poměr. Víme, že úspěch přijde, když si ho spolu odpracujeme.

PKV

Spolutvorba přináší poptávky

S PKV jsme začínali v roce 2018. Získávali tehdy zakázky přes partnery. To bylo drahé a strategicky neudržitelné. Dnes jim přichází většina poptávek přes web. A je jich více než stíhají odbavit.

Upevníme základy vašeho marketingu

Začneme hledat odpovědi na zásadní otázky.

  • Kdo jsou vaši zákazníci.

  • Jaké jim řešíte potřeby, problémy, aspirace.

  • Proč by si měli zvolit vás a ne další alternativy.

  • Jak vypadá jejich průchod vaší službou.

  • S čím mají dnes problém.

Odpoví nám přímo vaši zákazníci i čísla z analytických nástrojů. Společně pak stanovíme strategii, abychom dosáhli skutečného zlepšení.

Jak budeme spolupracovat?

Máme v House of Řezáč dvě základní role. Designeři dělají výzkum a navrhují řešení. Analytici nastavují měření a analyzují čísla.

Na projektu pracuje dvojice designerů. Dvojice má podporu analytika, abychom měli kvalitní zpětnou vazbu z čísel. Jejich práci sleduje, konzultuje a kontroluje lead designer.

S dvojicí designerů jste na projektu vy. Zapojíte se do workshopů, výzkumu i vymýšlení nápadů, testování. Projdeme dvě základní fáze.

Úvodní spolupráce

Získáme přehled, abychom se mohli správně rozhodovat.

Projdeme společnými workshopy. Promluvíme si s lidmi u vás i mimo organizaci. Zmapujeme cestu zákazníka. Naplánujeme změny. Spustíme je a zjistíme, co fungovalo. Ne každá změna dává smysl pro byznys. Poučíme se z toho.

Tato fáze může trvat rok. Můžeme u ní navrhnout nový web. Nebo naopak redesign zavrhnout, protože díky výzkumu přestane dávat smysl.

Průběžný rozvoj

Už vás známe. Vidíte přínos. Máme za sebou první změny cesty zákazníka. Spolupracujeme dál. Prohlubujeme výzkum mezi zákazníky. Sledujeme a analyzujeme data. Navrhujeme nová vylepšení. Rostou vám poptávky, síla značky i byznys.

Neděláme to poprvé

Máme za sebou stovky digitálních projektů. Naši klienti mají společnou jednu věc. Chtějí se zlepšovat.

Ministerstvo spravedlnosti České republiky

Navrhli jsme nový web pro překladatele a tlumočníky.

TON

Posilujeme interní kompetence a navrhujeme digitální ekosystém.

Lectura

Pomohli jsme webům Lectura vyrůst z 20 000 na více než 1 milion návštěvníků měsíčně.

Y Soft

Auditovali jsme mezinárodní web.

Kentico

Děláme mezinárodní výzkum a mapujeme cestu zákazníka.

PKV

Dlouhodobě rozvíjíme marketing, digitální produkty a služby.

Konica Minolta

Pomáháme s rozvojem mezinárodních digitálních projektů.

Brno

Vytvořili jsme zadání a podklady pro výběrové řízení pro platformu 80 webů Brna.

Lasvit

Navrhli jsme globální web nejznámější české designové značky.

Messenger

Vytvořili jsme zadání webu a modernizovali grafiku nejznámější české kurýrní služby.

MUNI

Konzultovali jsme strategický posun ekosystému 800 webů Masarykovy univerzity.

Knihy Dobrovský

Navrhli jsme přední český knižní e-shop a dlouhodobě rozvíjíme jeho analytiku.

Naši klienti nás doporučují dál

Mysleli jsme si, že o našich zákaznících víme hodně. Ale až po uživatelském výzkumu jsme zjistili co chtějí a jak jim pomoci. Každá schůzka s House of Řezáč byla velice příjemná, na každé jsme se někam posunuli a něco nového naučili. Web zatím nemáme, ale díky spolupráci s HoŘ jsme se hodně posunuli ve vnímání zákazníků, jejich potřeb a v tom, co dává smysl začít dělat.

Lukáš Pavlica

Lukáš Pavlica

CEO, Forgee

Mít na startu projektu nového webu po boku HoŘ nám pomohlo interně si vyjasnit řadu otazníků. A hlavně ty, o kterých jsme do té doby ani nevěděli, že je potřeba je řešit. Společná práce navíc posouvá nejen náš web, ale hlavně i nás a naše kompetence – vedeme rozhovory se zákazníky, používáme nové frameworky a nástroje. Díky, za podporu a možnost se toho od vás tolik naučit.

Anna Handlová

Anna Handlová

marketing & PR manager, TON

Přístup House of Řezáč je úplně jiný než u dalších webových agentur. Workshopy a uživatelský výzkum nás donutily se systematicky zamyslet nad naším byznysem a spolupráce měla díky tomu větší dopady než jen vytvoření webu. Pomohlo nám také, že za nás odřídili ostatní dodavatele na projektu.

Jiří Pech

Jiří Pech

jednatel, PKV BUILD

Jste opravdu spokojeni s množstvím a kvalitou poptávek?

Jsme malý tým. Naše kapacita je omezená. Většinu našeho času rezervujeme pro stávající klienty. Občas ale přijímáme nové zajímavé výzvy. Pojďme společně zjistit, jestli si sedneme.