Inovační sprint

Během šesti týdnů spolupráce najdeme nové příležitosti pro rozvoj produktu a zároveň vám předáme praktické designové dovednosti. A ještě budete moci pokračovat ve své běžné práci.

Zmapujeme designové kompetence týmu

Naplánujeme a provedeme uživatelský výzkum

Zanalyzujeme data a zprioritizujeme příležitosti

Rozšíříme vaše znalosti i dovednosti

Co je Inovační sprint?

Šestitýdenní spolupráce zaměřená na kvalitativní uživatelský výzkum, zlepšení rozhodování v rámci týmu a zvyšování vašich kompetencí. Společně odhalíme věci, o kterých jste netušili a posuneme váš projekt dopředu.

Pro koho je Inovační sprint?

Program je vhodný pro interní týmy v korporacích, které chtějí lépe porozumět designovému procesu, snížit riziko špatné sázky na nějakou konkrétní vlastnost produktu, zlepšovat spolupráci mezi sebou i s klíčovými stakeholdery a dělat lepší rozhodnutí rychleji díky lepším informacím.

Jak to probíhá?

Program připravujeme na míru vašemu projektu. Nejdříve se potkáme, vše důkladně naplánujeme a zajistíme vzájemnou součinnost. Následuje šest týdnů spolupráce, při které budeme společně poznávat vaše zákazníky a uživatele. Poté vše vyhodnotíme a zreflektujeme. Proč 6 týdnů? Protože za měsíc a půl je možné udělat viditelný posun dopředu.

Náš interní IT team je zaměřen hodně technicky a businessově, takže jsme rádi, že nám kolegové z House of Řezáč pomohli posunout naše řešení v oblasti designu a UX. Honza Řezáč si kolem sebe sestavil schopný team lidí pro UX, design a webovou analytiku.

tomáš Seryj, Team leader & IT project manager, Konica Minolta

1

Byznys

Porozumíme vašemu byznysu, produktu, procesům i omezením

2

Výzkum

Najdeme smysluplná kvalitativní a kvantitativní data o vašich uživatelích

3

Sense-making

Dáme společně smysl získaným datům a pozorováním

4

Příležitosti

Najdeme nejzajímavější příležitosti, které budete moci realizovat

5

Mentoring

Zlepšíme vaše výzkumné a designové kompetence

Součástí spolupráce může být i Strategický výzkum nebo Strategické mapování.