Hledáme asistentku, která dá naší kanceláři v Brně pevný řád

Rozšiřujeme náš brněnský tým o nového kolegu či kolegyni. Chceme člověka, který nám pomůže s administrativou, chodem kanceláře a vůbec vším, co se namane. Měl by to být tak trochu asistent, back-office a event manažer, který zvládá třeba i přípravu podkladů pro účetnictví. Někoho, kdo chce pracovat v malém týmu, je pečlivý a chce v následujících letech růst s námi.

Jako člen rodu House of Řezáč budeš…

ŘEŠIT ADMINISTRATIVU
aneb všechno papírování. Může to být příprava podkladů pro obchod, pro účetní, vedení pokladny, rešerše nebo plánování schůzek.
KOORDINOVAT EVENTY
pořádáme nejrůznější školení a výjezdy, které budeš mít na starost od komunikace, přes prostory, catering až třeba i po marketing.
DBÁT O KANCELÁŘ
a o její celý chod. Ať už je to komunikace s úklidovou službou, zajišťování kancelářských potřeb nebo to, že nám zrovna dojde káva.

A určitě se objeví i další věci, o kterých třeba ještě nevíme.

Pracovat budeš hlavně s Adélou

Adéla
Práce v Housu je skvělá a málokdy stejná. Můžu ti zaručit, že nikdo nejsme jako Řezáč, ale je fakt, že náš humor je někdy ostrý jako břitva. Ze začátku ti se vším pomůžu, neboj, nehodíme tě do vody. A zároveň pak v Housu nezakrníš, pomůžeme ti s tvým rozvojem a na oplátku zase čekáme chuť a odvahu učit se nové věci, které posunou nejen tebe, ale i celou firmu.

A staneš se také pravou rukou Kamily a Jana

Kamily a Jana

Co je k tomu třeba?

  • Být pečlivý, spolehlivý a zodpovědný, bez toho to nepůjde.
  • Mít v sobě organizačního ducha, který ví (nebo zjistí), co, kdy, kde a jak.
  • Zvládat online prostředí, jelikož pro práci využíváme služby G-Suite a úkoly řešíme přes Asanu.
  • A chuť se učit novým věcem, protože se rádi s tebou budeme posouvat dopředu.

Co nabízíme?

Dny v práci, co nejsou stejné, náplň práce bude velmi pestrá. Máme velmi pružnou pracovní dobu, můžeš přijít později anebo odejít dříve. Můžeš i pracovat z domu, pokud se nedomluvíme zrovna na nějaké schůzce. Je jen na tobě, jestli se budeme vídat celý týden nebo jen jeho část. A samozřejmě normální peníze, jelikož víme, že je tato pozice důležitou součástí našeho rodu.

I třeba na těchto projektech můžeš s námi pracovat…

Proč my?

Z centra Brna vytváříme poctivé návrhy webů a vyhlásili jsme válku stereotypům. Firemní pravidla přitom nahrazujeme vzájemnou důvěrou a osobní zodpovědností. Chodíme spolu na obědy i na pivo. Ne proto, že musíme, ale proto, že chceme. S dalšími členy rodu se můžeš seznámit tady.

Dej své práci smysl

Pošli nám svůj životopis na adela@houseofrezac.com a napiš něco málo o sobě – co tě baví, v čem se realizuješ. Připoj třeba ukázky projektů, na kterých jsi v minulosti pracoval/a.

adela@houseofrezac.com