House of Řezáč

Staňte se součástí rodu

Stereotyp s námi nehrozí. Hledáme někoho, kdo s námi bude chtít rozvíjet sebe i firmu a pomůže nám měnit chaos webů v pevný řád.

Co vás v House čeká

Svobodná atmosféra

 • Nemáme pevnou pracovní dobu. Ze svobody ale plyne odpovědnost.
 • Držíme slovo, ctíme dohody a pravidla.
 • Vytváříme si bezpečné prostředí vhodné pro rozvoj.
 • Máme se dobře po materiální stránce a pijeme dobrý alkohol.

Práce se špičkovými klienty

 • Klientům chceme skutečně pomoci, přemýšlíme komplexně o jejich byznysu
  a potřebách.
 • Pracujeme na projektech, které jsou pro nás eticky a morálně v pořádku.
 • Máme klienty od mezinárodních korporací až po neziskový sektor, od prodeje knih až po tok sypkých materiálů.
 • Část klientů je mimo ČR, takže si procvičíte angličtinu.

Břitký humor a super kolegové

 • Sranda v House of Řezáč prostě musí být, i kdyby na chleba nebylo!
 • Rádi jdeme po práci na kávu či pivo a užíváme si společné chvilky i mimo kancelář.
 • Dokonce společně jezdíme i na dovolenou.

House poskytuje priestor na učenie a experimentovanie s novými nápadmi. Máme jasne stanovený kariérny systém, v rámci ktorého získate potrebné základy. Následne sa môžete profilovať v kariére podľa vlastných predstáv a záujmov. Na začiatku vašej cesty tu bude pre vás buddy, aby vás sprevádzal cestou.

Gergő Viskievič

Gergő Viskievič

Analytik

Čeho si v House nejvíce ceníme

Abyste mohl/a zapadnout do našeho rodu, bude třeba si vážit stejných věcí, jaké už jsou u nás na denním pořádku.

 • Snažíme se vzájemně si vycházet vstříc. Máme dobrou vůli nacházet společná řešení. Konstruktivně. Nikdo věci neblokuje postojem "to nejde".
 • Chyby bereme jako přirozenou součást práce. Vždy se z nich poučíme, ale neopakujeme je. Máme know-how manuál, kde si všechna poučení a postupy zaznamenáváme. Aktivně se učíme novým věcem a posouváme sebe i firmu raketově dopředu.
 • Všichni děláme to nejlepší, co zmůžeme. Nasazujeme obrovské úsilí, snažíme se o preciznost. Ale nebojíme se říct si o pomoc. Když si nevíme rady, vždy se najde někdo, kdo nám pomůže.

Dostanete prostor dělat chyby. Zní to možná divně, ale je to asi to nejvíc, čeho si na House cením. Že mám prostředí, kde mohu udělat chybu, a poučení z ní pak sdílet s ostatními. Protože zkrátka dobří designéři na stromech nerostou.

Marek Šimkovský

Marek Šimkovský

UX Designer, House of Řezáč

Jaká vede cesta do House?

Cesta do House má 4 kroky. Jakmile ji zvládnete, přivítáme vás s otevřenou náručí.

První kontakt

Jde ruku v ruce s prvním dojmem. Jakmile nám vyplníte formulář v inzerátu, mrkneme na něj v užším týmu. Pokud nám všechno hraje do karet, tak se do pár dnů ozveme s termínem pohovoru.

Pohovor

První setkání budeme mít online. Zavoláte si s naším HR člověkem – on vám poví, jak to chodí u nás, a vy nám povíte něco o sobě. Společně probereme možnosti a představy spolupráce.

Setkání s leadem

Je na čase vyjasnit si očekávání. Co od téhle práce čekáte? A co naopak čekáme my od vás? Zapadne to do sebe a budeme si rozumět? Potkáte se s leadem svého oddělení a vše do detailu rozeberete. Designeři online, analytici naživo. Ti si totiž zároveň projdou malým úkolem, na kterém si ověříme jejich dovednosti.

Finanční check

Vám i nám dává spolupráce smysl, přeskočila jiskra? Pak je ruka v rukávě. Zbývá se domluvit na podmínkách spolupráce. Na poslední schůzce za vámi přijdeme s nabídkou, která odpovídá vašim znalostem a senioritě. A jakmile si plácneme, začne vám onboarding do rodu House of Řezáč.

Asi jsem nikdy nepracovala v týmu, který by spolu zvládl mluvit tak otevřeně a zároveň se zájmem o sebe navzájem, jako to vnímám v House. Nejlepší vztahy jsou ty, ve kterých se navzájem podporujete a posouváte – a tady všichni mají tu vnitřní jiskru, díky které se chtějí stále zlepšovat. A jsme v tom všichni spolu.

Julie Opletalová

Julie Opletalová

UX Designérka

Dejte své práci smysl

Myslíte si, že máte na to být součástí rodu, ale nezaujala vás žádná naše nabídka? Napište svůj příběh na rod@houseofrezac.com a třeba spolu vytvoříme pozici, která bude dávat smysl jak nám, tak i vám.

Nebo nám zanechte svůj e-mail níže a my vám dáme vědět, jakmile budeme hledat nové kolegy na další pozice.

Děkujeme!
Klikněte na odkaz v e-mailu, který jsme vám poslali a můžeme začít.
Něco se bohužel pokazilo. Zkuste to, prosím, později znovu.

Jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.