Datový sklad

Máte data o obchodech, transakcích, chování lidí na webu, data z výroby, operativní data a mnoho dalšího. Každá mají trochu jiný formát, nachází se na 10 různých místech. Poslední pokus o analýzu neměl žádný smysluplný výstup.

Máte hodně zdrojů dat?

Chcete využít celý potenciál svých dat?

Nestačí vám Google Analytics?

Potřebujete datový sklad

Datový sklad je centrální úložiště pro ukládání a správu velkého množství dat z různých zdrojů. Usnadňuje přístup k informacím a umožňuje analýzu a vyhodnocování dat propojených dohromady.

1) Jedna verze pravdy

Minimalizujte nesoulad dat, který vzniká díky ukládání dat v různých systémech. Facebook vám ukazuje jiný počet transakcí než Google Analytics? Pravda je v datovém skladu.

2) Rychlá analýza dat

80 % času při analýze zabírá čištění dat. Data v datovém skladu jsou čistá, sjednocená a připravená pro analýzu. Ušetříte spoustu času za opakované čištění dat.

3) Na míru pro vás

Data z datového skladu zobrazíte různým lidem ve firmě jako interaktivní reporty, aby s nimi mohli pracovat. Datový sklad navrhneme tak, aby byl škálovatelný a mohli jste zpracovávat velké objemy dat.

4) Bezpečné úložiště

Součástí datového skladu budou zálohy dat, řízení přístupu a další bezpečnostní opatření. Ochráníte citlivá data a snížíte rizika spojená s jejich ztrátou nebo únikem.

Díky Pavlovi máme všechny naše webové projekty nejen měřené skrz naskrz – ale také umíme mnohem lépe pracovat s výsledky měření. Ať už potřebujeme sebesložitější report či jen malou pomoc, Pavel nám vždy skvěle poradí.

Dita Bodoloczká

Project manager, Lectura

Jak pracujeme

1) Porozumíme vašim potřebám

Zjistíme, jak potřebujete pracovat s daty, jaká máte technická a právní omezení.

2) Navrhneme technické řešení

Projdeme dokumentaci datových zdrojů, navrhneme architekturu datového skladu a metody zpracování a ukládání dat. Na základě analýzy bude jasné, kolik bude stát implementace a provoz datového skladu.

3) Implementujeme datový sklad

Vytvoříme datový sklad, napojíme ho na zdroje dat a odladíme problematická místa. Vše zdokumentujeme. Zaškolíme vás do používání datového skladu.

4) Vyhodnotíme dopad

Vyhodnotíme dopad práce s datovým skladem na vaši organizaci a navrhneme další kroky pro rozvoj a zlepšení práce s daty.

5) Zabezpečíme provoz

Budeme vám dlouhodobě k ruce pro aktualizace API, servisní požadavky a konzultace.

Data nemají žádnou hodnotu, pokud na základě dat nejednáte. Pomůžeme vám najít cestu od získávání dat k aktivitám, které vám přinesou zisk.

Pavel Šabatka

Pavel Šabatka

lead analyst

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

No items found.
No items found.

Kontaktujte nás

Nechte si na svůj e-mail zaslat nezávaznou cenovou nabídku našich služeb.

Číslo je v pořádku
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Po odeslání objednávky obdržíte na e-mail zálohovou fakturu s pokyny k platbě a informace o dalším postupu.

fakturovat budeme 
Děkujeme! Vše potřebné se objeví ve vaší e-malové schránce do pár minut.
Něco se pokazilo a formulář se neodeslal. Zkontrolujte prosím, že máte všechna pole správně vyplněna a zkuste to prosím znovu.