Objednávka

Trénink Cíle

Pokud potřebujete objednat více než 1 vstupenku, zaregistrujte prosím každého účastníka zvlášť, nebo se nám ozvěte na skoleni@houseofrezac.com

Telefon je pouze pro naši produkční, aby vás mohla kontaktovat v případě nenadálých změn, nebo technických potíží.
Číslo je v pořádku
No items found.

Fakturační údaje

Váš promo kód je platný, sníženou cenu uvidíte na vaší faktuře.
Odesláním objednávky berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Po odeslání objednávky obdržíte na e-mail zálohovou fakturu s pokyny k platbě a s dalšími kroky pro účast na tréninku.

... načítám

fakturovat budeme 
..načítám
Výborně, účast na tréningu byla úspěšně objednána. V brzké době očekávejte e-mail s pokyny k přípravě. Míč je tedy teď na naší straně. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Mezitím se můžete podívat, v čem dalším bychom vás mohli vzdělat.

Nebo se vrhněte rovnou na objednání další vstupenky, pokud vám jedna nestačí!

Objednat další vstupenku
Něco se pokazilo a vaše přihláška se neodeslala. Zkuste to prosím znovu.
Trénink

Cíle

Aktuálně není vypsaný žádný veřejný termín tréninku. Dejte nám vědět, pokud o něj máte zájem! Vypíšeme nový termín nebo se domluvíme na individuálním tréninku pro váš tým. Nebo se naostřete se na jiných kurzech.

Děláte věci, které si přeje management? Nebo chcete dělat věci, které naplní potřeby managementu a budou mít skutečný přínos?

Trénink Cíle

Nastavení cílů mění vše

Dělali jste někdy práci bez efektu? Třeba jste do e-shopu nechali naprogramovat konfigurátor. Obrat zůstal stejný. A to to celou dobu vypadalo tak dobře.

Projekt smrdí od hlavy. Hlavu představuje nastavení cílů. Není to o motivaci lidí, lepším vysvětlování smyslu nebo o penězích.

Cíle ovlivňují vše. Pracovní postupy. Role. Harmonogram. Začátek i konec. Změňte pohled lidí na cíle. Změní se celý přístup k práci. Vidíme to na každém projektu House of Řezáč.

Pro nastavení užitečných cílů potřebujete systém. Ten náš popisuje různé letové hladiny cílů. Dostaneme vám je do hlavy na praktickém online tréninku.

 • Pochopíte různé typy cílů a jejich vliv na práci
 • Najdete relevantní cíle pro váš projekt.
 • Začnete rozlišovat nejen cíle, ale i metriky.
 • Prodiskutujete praktické důsledky pro vaši organizaci.
 • Odnesete si systém, který můžete využít na každém dalším projektu.

Budete dělat smysluplnou práci

 • Úspěšné projekty. Místo bezhlavého kopírování od konkurence uvidíte logickou cestu, jak dělat přínosné projekty. Ať už vám jde o zvýšení obratu, posílení hodnoty značky nebo snížení počtu exekucí.
 • Rychlejší práce. Jednotné vnímání cílů a jejich důsledků pro práci umožní diskutovat nad vhodnými postupy. Zabráníte nedorozuměním a budete dělat jen to, co dává smysl dělat.
 • Kontrola. Systém vám pomůže hlídat, že se projekt ubírá správným směrem vzhledem k zamýšleným dopadům. A když ne, tak včas zatáhnete za brzdu.

Jak trénink probíhá

Materiály a úkol před tréninkem

Pošleme vám nástěnku MIRO a krátké video. Na jeho základě popíšete cíle svého projektu. Nezabere to více než hodinu.

Trénink Cíle

Společné online setkání

Během tří hodin vám předáme náš systém práce s cíli. Provážeme cíle, metriky, pracovní postupy, role i odměňování.

Trénink Cíle

Po setkání bude neomezená diskuse

Q&A bude probíhat, dokud budete mít otázky. Nejdéle to účastníci zvládli asi 2,5 hodiny.

Trénink Cíle

Ještě jednou děkuji za skvělý trénink a potréninkový support. Vlilo mi to novu energii do žil. A pomohlo mi to na cestě k mým cílům. I když některé musím trochu přerámovat a zařadit do správných letových hladin. Pecka trénink, kterým by se měl projít každý manažer.

Lucie Zitterbartová

Lucie Zitterbartová

CEO, Lucky Citron

Pro koho workshop je?

Zejména pro vašeho šéfa. CEO. Manažera. Bosse. Pomůže ale i designerům, programátorům či projektovým manažerům. Trénink pomůže všem, kdo digitální projekty řídí, určují jejich cíle nebo je mají za úkol naplňovat.


Chcete se před workshopem podívat na přednášku?

Jan mluvil o cílech na WebExpo 2022.

Uvědomění, že existují 3 letové hladiny cílů je pro nás zcela zásadní. Končíme workshop s tím, že dopady, výsledky, výstupy a jejich vliv máme vypáleno na sítnici. Workshop v nás nastartoval společné vnímání potřeby, aby se tato změna uvažování nad projekty povedla protlačit u všech našich kolegů v celé firmě.

Tomáš Dolejš

Tomáš Dolejš

CEO, Infomatic

Díky tomu školení jsem si uvědomil, jak moc dřepím v naivním realismu o sobě samým a jak málo pořád ještě dokážu jak jsi trefně řekl "vytvářet prostředí pro rozhodování na základě potřeb a chování lidí tam venku". V teorii jsem to už všechno v jiných modelech a slovech viděl mockrát, praxe kulhá. Dokopalo mě to otevřít pro plánování FY2022 na dvou projektech diskuzi jak ještě revidovat náš postup.

Lukáš Pítra

Lukáš Pítra

E-commerce supervizor

Ačkoli se v online marketingu pohybuji a s nastavováním cílů mám zkušenosti, byla na tréninku i pro mě spousta nových myšlenek, které mě v některých věcech utvrdily, v jiných posunuly a pomohly. Doporučila bych ho v podstatě každému. I zkušeným markeťákům, kteří s nastavováním cílů už pracují. Nebude to pro ně možná úplně nové, ale určitě to bude přínosné.

Jana Poláková

Jana Poláková

CEO, Vivio agency

Příjemně mě překvapilo, jak se organizačně dá zvládnout vést online workshop pro 20 lidí. Zajímavá byla kombinace nástrojů, mělo to spád, bylo to opravdu super. Po obsahové stránce pro mě byl trénink velmi přínosný. Část věcí jsem už znal, ale bylo tam dost situací a momentů, na které jsem se tímto způsobem nikdy předtím nedíval. Navíc nám to ve firmě zapadlo do přelomu roku a práci s cíli, takže jsme myšlenky z tréninku hned využili.

Michal Polášek

Michal Polášek

zakladatel a jednatel, igloonet

Největší přidaná hodnota House of Řezáč je, že nedělají přednášky, ale tréninky. Účastník tak přímo na tréninku pracuje s vlastní agendu či situací. Jeho vlastní příklad se stává součástí problematiky a on se může učit rovnou na tom, co skutečně řeší.

Michal Benco

Michal Benco

Evangelista transformace

Trénink cíle s panem Řezáčem je velmi profesionálně veden. A trochu bolí. Nutí k zamyšlení nad celkovým konceptem podnikání a občas navozuje pocit, že by vám jako podnikateli mohl ujet vlak, pokud se nebudete zajímat o nejmodernější cesty. A to je na tom asi pro mě to nejlepší. Po tréninku jsem si pořídila zatím alespoň část literatury, kterou tam pan Řezáč zmiňoval a snad ten "vlak", alespoň zpomalí. :)

Simona Medřická

Simona Medřická

CEO and Founder, YOLOPET SE

Trénink Cíle vřele doporučuju! Už před tréninkem dostanete do rukou materiál, který vám dá nový pohled na různé letové hladiny cílů. Na tréninku si to prakticky vyzkoušíte na svém projektu a dostanete zpětnou vazbu.
Získáte do rukou nástroj, pomocí kterého můžete ve firmě a hlavně u sebe otočit myšlení z typické "Feature factory" aka dělám věci větsinou bez dopadu na hledám smysluplné Outcomes (výsledky) a jak jich můžu co nejlépe dosáhnout.
Definice Outcome jako změna lidského chování je za mě klíčová myšlenka. Přesná definice od Joshua Seiden v knize Outcomes over Outputs: "An outcome is a change in human behavior that drives business results." Tedy spojení s dopady to celé pěkně dokresluje.

Martin Imrich

Martin Imrich

Chief Customer Officer, Safetica

Nečekejte webinář, ale intenzivní práci a individuální přístup lektorů

Nečekejte přednášku, u které si stihnete kontrolovat Facebook nebo vyřizovat emaily. Vyhraďte si čas a klidný prostor, uvařte si čaj, klidně si nechte tepláky. Trénink je intenzivní a jedna aktivita navazuje plynule na druhou.

Nemusíte se bát, že nebude dostatek prostoru řešit mezi ostatními účastníky právě váš projekt. Všem projektům se dostane dostatek prostoru i podpory od lektora.

Praktické informace

 • Workshop proběhne online na platformách Zoom a Miro.
 • Délka workshopu je 3 hodiny, následuje neformální, dobrovolná diskuze.
 • Před workshopem budete potřebovat cca 30 minut času na úvodní úkol.

Často kladené dotazy

Dostaneme z workshopu záznam?

Ne, protože to bude interaktivní workshop. Zůstane vám ale nástěnka v Miro a framework, chcete-li šablona v PDF, se kterou můžete na svých projektech pracovat.

Jak se na školení připravit?

Vyhraďte si čas a klidné pracovní prostředí, kde vás nebude nikdo rušit. Pokud máte možnost, není špatné mít k dispozici 2. monitor.

Dejte řád svým cílům

5.900 Kč (bez DPH)

Dejte mi vědět o dalších termínech

Nehodí se aktuální termín? Nechte si poslat další vypsané.

Vaše e-mailová adresa

Děkujeme! Dáme vám vědět hned, jakmile vypíšeme nový termín.
Něco se bohužel pokazilo. Zkuste to, prosím, později znovu.

Jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.