Online workshop

Cíle digitálních projektů

20. 9. 2021 (15:00 až 17:00)

Změňte pohled klíčových lidí na cíle a změní se celý plán projektu. Vidíme to na každém projektu House of Řezáč.

CHCI JÍT NA WORKSHOP

2 000 Kč (bez DPH)

Zvyšte přínos projektu pro byznys

Zařaďte do řízení projektů framework, který změní váš pohled na nastavování cílů a umožní vám diskutovat plán projektu, role, rizika nebo vyhodnocování přínosu.

Provedeme vás řízením skrze dopady, výsledky a výstupy.

Ukážeme vám, jak se změní projekt, když zvolíte jeden z typů cílů.

Projdeme krátkodobé cíle, dlouhodobé cíle a navazující metriky.

Zaměříme se na rozdíl mezi výkonnostními cíli a cíli pro učení se.

Framework společně prakticky využijeme na vašem projektu.

Získejte náskok

Ušetříte si čas a omyly. Namísto metody pokus omyl nebo bezhlavého kopírování od konkurence uvidíte vlastní logickou cestu, jak dosáhnout projektem toho, co chcete. Ať už je to zvýšení obratu, posílení hodnoty značky nebo snížení počtu exekucí.

Zabráníte zbytečným prodlevám. Dokážete smysluplněji diskutovat nad projektem v rámci týmu, protože nastavíte stejné vnímání cílů. Zabráníte dezinterpretacím, nedorozuměním.

Odhadnete smysluplnost projektu. Hned na začátku dokážete díky frameworku odhadnout, jestli projekt, který přišel jako pokyn od vedení dokáže přispět k požadovanému výsledku. Chce vedení víc poptávek? Kompletně nový web nemusí být nutně cesta.

Získáte kontrolu nad postupem projektu. Framework vám pomůže hlídat, že se projekt ubírá správným směrem vzhledem k zamýšleným dopadům.

"Není normální rozeznávat letové hladiny cílů – lidé je míchají dohromady a používají je v nevhodných částech projektu. Má to obrovské důsledky pro skutečný přínos projektu pro organizaci."

Jak workshop probíhá

Před workshopem dostanete materiály k nastudování a krátký úkol

Teorii Vám zašleme k nastudování prostřednictvím připraveného videa. Na workshop bude potřeba připravit si dle pokynů z videa vyplněný svůj vlastní projektový framework.

Na workshopu dostanete zpětnou vazbu a rozpracujete framework dál

Váš projektový framework společně projdeme, upravíme a rozpracujeme návaznost na cíle krátkodobé, dlouhodobé a na metriky.

Po workshopu můžete pokládat dotazy Janovi

Q&A bude probíhat, dokud budete mít otázky.

Framework pro letové hladiny cílů nám pomohl především zastavit se a udělat si prostor pro to, abychom se jako tým sjednotili v myšlenkách o cílech, odpovědnostech a rolích na našem projektu. Ten počáteční úklid byl velmi důležitý. Vnímáme to s odstupem i proto, že jsme v průběhu projektu potřebovali odpovědnost za část projektu předat od odcházejícího kolegy na úplně nového. A díky kvalitnímu počátečnímu nastavení projektu skrze letové hladiny cílů se nám to podařilo prakticky bezbolestně.

– Lubomír Veselý, CSO, GRiT, s. r. o.

Pro koho workshop je?

Manažeři, designeři, programátoři, leadeři. Workshop pomůže všem, kdo digitální projekty řídí, určují jejich cíle nebo je mají za úkol naplňovat.

Nečekejte webinář, ale 2 hodiny intenzivní vlastní práce a individuální přístup lektorů

Nečekejte přednášku, u které si stihnete kontrolovat Facebook nebo vyřizovat emaily. Vyhraďte si čas a klidný prostor, uvařte si čaj, klidně si nechte tepláky. Workshop je intenzivní a jedna aktivita navazuje plynule na druhou.

Nemusíte se bát, že nebude dostatek prostoru řešit mezi ostatními účastníky právě váš projekt. Všem projektům se dostane dostatek prostoru i podpory od lektora.

Praktické informace

Workshop proběhne online na platformách Zoom a Miro.

Délka workshopu je 2 hodiny, následuje neformální, dobrovolná diskuze.

Maximální počet účastníků je 12.

Věnujte čas technické přípravě na workshop. Pokyny zašleme.

Často kladené dotazy

Jak se na workshop připravit?

Pokud nemáte účet na Zoomu, založte si ho, abyste se na workshop nepřipojovali jen přes prohlížeč. Pokud si chcete dopředu vyzkoušet práci s nástěnkou Miro, můžete se zkusit podívat na naši testovací nástěnku.

Dostaneme z workshopu záznam?

Ne, protože to bude interaktivní workshop. Zůstane vám ale nástěnka v Miro a framework, chcete-li šablona v PDF, se kterou můžete na svých projektech pracovat.

Nezodpověděli jsme nějakou vaši otázku? Ozvěte se na skoleni@houseofrezac.com

Nastavte si užitečné cíle

2 000 Kč (bez DPH)

PŘIHLÁSIT SE NA workshop