Workshop Cíle digitálních projektů (online)

Střílet do větru nestačí. Naučte se mířit a váš projekt začne vydělávat

29. 6. 2021 (17:00 až 18:30)

S cíli digitálního projektu je to podobné, jako s lukostřelbou. Když střílíte bez rozmyslu, šance na zásah klesá. Pojďte se s námi naučit mířit, a to rovnou na střed.

CHCI JÍT NA WORKSHOP

1000 Kč (včetně DPH)

Proč může digitální projekt skončit fiaskem? Často kvůli špatně nastaveným cílům

Setkáváme se s tím u projektů denně. Klient přijde a má jasnou představu o tom, co je potřeba udělat. "Chceme víc poptávek, udělejte nám nový web." Takové zadání je ale často střelbou na slepo. Míří na špatný cíl, který problém s nedostatkem poptávek vůbec vyřešit nemusí.

Když střílíte z luku, můžete natáhnout, střelit a doufat. Nebo můžete zatajit dech, započítat sílu větru, vzdálenost, natáhnout a pak střelit do černého. Vždycky. Ne náhodou.

S úspěchem projektu je to podobné. Když zamíříte na správný cíl, máte vyhráno. Jenže prvně musíte jednotlivé druhy cílů umět rozlišovat. A s tím moc manažerů digitálních projektů neumí pracovat.

Pojďte se vyvarovat jejich chyb a naučit se s námi mířit na správné cíle!

Co na workshopu zažijete

Naučíme vás vnímat rozdíly mezi jednotlivými druhy cílů

Vyzkoušíme to prakticky na vašem posledním projektu.

Pochopíte vliv jednotlivých druhů cílů na digitální projekty

Díky tomu dokážete kalkulovat s tím, jak nastavení cílů ovlivňuje vaše řízení, plánování i nastavení rolí v rámci projektu.

Naučíte se nastavit cíle projektu správně dle našeho frameworku

Dáme vám univerzální framework, skrze který společně revidujeme cíle vašeho posledního projektu. A váš projekt už nikdy nedopadne špatně.

Po workshopu můžete pokládat dotazy Janovi

Q&A bude probíhat, dokud budete mít otázky.

Bylo to intenzivní, pro mě zajímavý pohled na věc, jak se doplánujeme až k potřebě jednotlivce. Hrozně oceňuji veškerou zpětnou vazbu, protože bylo super, poslechnout si to na konkrétních příkladech. Děkuji

Účastnice workshopu v rámci Akademie #holkyzmarketingu

Pro koho workshop je?

Manažeři, designeři, programátoři, leadeři. Workshop pomůže všem, kdo digitální projekty řídí, určují jejich cíle nebo je mají za úkol naplňovat.

S čím budete z workshopu odcházet

Váš digitální projekt už nikdy neskončí mezi 90 % neúspěšnými. Díky našemu frameworku dokážete snadno nastavit relevantní cíle a zároveň vytvořit shodu v jejich vnímání napříč celým týmem.

Nečekejte webinář, ale několik hodin intenzivní vlastní práce a individuální přístup lektorů

Nečekejte přednášku, u které si stihnete kontrolovat Facebook nebo vyřizovat emaily. Vyhraďte si čas a klidný prostor, uvařte si čaj, klidně si nechte tepláky. Workshop je intenzivní a jedna aktivita navazuje plynule na druhou.

Nemusíte se bát, že nebude dostatek prostoru řešit mezi ostatními účastníky právě váš projekt. Všem projektům se dostane dostatek prostoru i podpory od lektora.

Praktické informace

Workshop proběhne online na platformách Zoom a Miro

Délka workshopu je 1,5 hodiny, následuje neformální, dobrovolná diskuze.

Maximální počet účastníků je 40.

Workshop je pouze pro účastníky emailového kurzu Řízení digitálních projektů.

Věnujte čas technické přípravě na workshop. Pokyny zašleme.

Často kladené dotazy

Pokud nemáte účet na Zoomu, založte si ho, abyste se na workshop nepřipojovali jen přes prohlížeč. Pokud si chcete dopředu vyzkoušet práci s nástěnkou Miro, můžete se zkusit podívat na naši testovací nástěnku.

Ne, protože to bude interaktivní workshop. Zůstane vám ale nástěnka v Miro a framework, chcete-li šablona v PDF, se kterou můžete na svých projektech pracovat.

Nezodpověděli jsme nějakou vaši otázku? Ozvěte se na skoleni@houseofrezac.com

Porozumějte svým zákazníkům

1000 Kč (včetně DPH)

PŘIHLÁSIT SE NA workshop