Dlouhodobý růst poptávky

Máte web. Platíte reklamu. Nějak to funguje. Ale mohlo by to být lepší. O dost lepší. Někdo říká: „Ten web je nutné redesignovat.“ Druhý odborník doporučuje reklamu na LinkedIN. Další tvrdí, že potřebujete věrnostní program. Co ale dává skutečný smysl?

Řešte ty správné problémy

Někde na cestě vašeho zákazníka je problém. Možná na váš web chodí málo lidí. Nebo lidé nechápou hodnotu vaší služby. Nemluví o vás. Nevrací se. Nenakupují.

My ten problém najdeme, vyřešíme a posílíme tak váš byznys. Opakovaně. Systematicky. Metodicky. A naučíme vás to.

Říkáte si: „My ale máme poptávek dost.“ Skvělé! To je nejlepší chvíle na investici do marketingu. Byznys strategicky rozvíjíte v časech, když se vám daří. V krizi se potřebujete dostat z krize.

Zavedeme systém pro udržitelný růst

Jsme House of Řezáč. Děláme špičkové weby. Víme, že web pro úspěšný byznys nestačí. Takže přistupujeme ke spolupráci zeširoka.

  • Společně porozumíme vašemu byznysu.
  • Společně porozumíme vašim zákazníkům.
  • Navrhneme strategii pro růst.
  • Vymyslíme konkrétní změny.
  • Ověříme, že jdeme dobrým směrem.

Vylepšujeme celou cestu zákazníka. Nemáme rychlá a instantní řešení. Nemáme 5 triků, jak vám rychle zvýšit konverzní poměr. Víme, že úspěch přijde, když si ho spolu odpracujeme.

Upevníme základy vašeho marketingu

Začneme hledat odpovědi na zásadní otázky.

  • Kdo jsou vaši zákazníci.
  • Jaké jim řešíte potřeby, problémy, aspirace.
  • Proč by si měli zvolit vás a ne další alternativy.
  • Jak vypadá jejich průchod vaší službou.
  • S čím mají dnes problém.

Odpoví nám přímo vaši zákazníci i čísla z analytických nástrojů. Společně pak stanovíme strategii, abychom dosáhli skutečného zlepšení.

Jak budeme spolupracovat?

Máme v House of Řezáč dvě základní role. Designeři dělají výzkum a navrhují řešení. Analytici nastavují měření a analyzují čísla.

Na projektu pracuje dvojice designerů. Dvojice má podporu analytika, abychom měli kvalitní zpětnou vazbu z čísel. Jejich práci sleduje, konzultuje a kontroluje lead designer.

S dvojicí designerů jste na projektu vy. Zapojíte se do workshopů, výzkumu i vymýšlení nápadů, testování. Projdeme dvě základní fáze.

Úvodní spolupráce

Získáme přehled, abychom se mohli správně rozhodovat.

Projdeme společnými workshopy. Promluvíme si s lidmi u vás i mimo organizaci. Zmapujeme cestu zákazníka. Naplánujeme změny. Spustíme je a zjistíme, co fungovalo. Ne každá změna dává smysl pro byznys. Poučíme se z toho.

Tato fáze může trvat rok. Můžeme u ní navrhnout nový web. Nebo naopak redesign zavrhnout, protože díky výzkumu přestane dávat smysl.

Průběžný rozvoj

Už vás známe. Vidíte přínos. Máme za sebou první změny cesty zákazníka. Spolupracujeme dál. Prohlubujeme výzkum mezi zákazníky. Sledujeme a analyzujeme data. Navrhujeme nová vylepšení. Rostou vám poptávky, síla značky i byznys.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Přístup House of Řezáč je úplně jiný než u dalších webových agentur. Workshopy a uživatelský výzkum nás donutily se systematicky zamyslet nad naším byznysem a spolupráce měla díky tomu větší dopady než jen vytvoření webu. Pomohlo nám také, že za nás odřídili ostatní dodavatele na projektu.

Jiří Pech - DRP

Jiří Pech

jednatel, PKV BUILD

Mít na startu projektu nového webu po boku HoŘ nám pomohlo interně si vyjasnit řadu otazníků. A hlavně ty, o kterých jsme do té doby ani nevěděli, že je potřeba je řešit. Společná práce navíc posouvá nejen náš web, ale hlavně i nás a naše kompetence – vedeme rozhovory se zákazníky, používáme nové frameworky a nástroje. Díky, za podporu a možnost se toho od vás tolik naučit.

Anna Handlová - DRP

Anna Handlová

marketing & PR manager, TON

Neděláme to poprvé

Máme za sebou stovky digitálních projektů. Naši klienti mají společnou jednu věc. Všichni se chtějí zlepšovat.

Ministerstvo spravedlnosti České republiky

TON

Lectura

Správa měření na ekosystému webů, nastavení manažerských reportů v Google Data Studio

Y Soft

Nastavení měření, nastavení reportů v MS Power BI

Kentico

Správa měření, vyhodnocování dat pro webovou analytiku, příprava školení na míru

PKV

Konica Minolta

Návrh a nastavení měření na vícejazyčném portálu, vytvoření knowhow base, testování hypotéz

Brno

Lasvit

Messenger

MUNI

Knihy Dobrovský

Analýza chování uživatelů, nastavení měřicích a remarketingových kó­dů

Ministerstvo spravedlnosti České republiky
TON
Lectura
Y Soft
Kentico
PKV
Konica Minolta
Brno

Mysleli jsme si, že o našich zákaznících víme hodně. Ale až po uživatelském výzkumu jsme zjistili co chtějí a jak jim pomoci. Každá schůzka s House of Řezáč byla velice příjemná, na každé jsme se někam posunuli a něco nového naučili. Web zatím nemáme, ale díky spolupráci s HoŘ jsme se hodně posunuli ve vnímání zákazníků, jejich potřeb a v tom, co dává smysl začít dělat.

Lukáš Pavlica - uživatelský výzkum

Lukáš Pavlica

CEO, Forgee

Jste opravdu spokojeni s množstvím a kvalitou poptávek?

Jsme malý tým. Naše kapacita je omezená. Většinu našeho času rezervujeme pro stávající klienty. Občas ale přijímáme nové zajímavé výzvy. Pojďme společně zjistit jestli si sedneme.

Kontaktujte nás

Nechte si na svůj e-mail zaslat nezávaznou cenovou nabídku našich služeb.

Číslo je v pořádku
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Po odeslání objednávky obdržíte na e-mail zálohovou fakturu s pokyny k platbě a informace o dalším postupu.

fakturovat budeme 
Děkujeme! Vše potřebné se objeví ve vaší e-malové schránce do pár minut.
Něco se pokazilo a formulář se neodeslal. Zkontrolujte prosím, že máte všechna pole správně vyplněna a zkuste to prosím znovu.