Objednávka

Trénink AI Style

Pokud potřebujete objednat více než 1 vstupenku, zaregistrujte prosím každého účastníka zvlášť, nebo se nám ozvěte na skoleni@houseofrezac.com

Telefon je pouze pro naši produkční, aby vás mohla kontaktovat v případě nenadálých změn, nebo technických potíží.
Číslo je v pořádku
8. 6. 2023
7.900 Kč (bez DPH)
9.559 Kč včetně DPH
21. 6. 2023
7.900 Kč (bez DPH)
9.559 Kč včetně DPH

Fakturační údaje

Váš promo kód je platný, sníženou cenu uvidíte na vaší faktuře.
Odesláním objednávky berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Po odeslání objednávky obdržíte na e-mail zálohovou fakturu s pokyny k platbě a s dalšími kroky pro účast na tréninku.

... načítám

fakturovat budeme 
..načítám
Výborně, účast na tréningu byla úspěšně objednána. V brzké době očekávejte e-mail s pokyny k přípravě. Míč je tedy teď na naší straně. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Mezitím se můžete podívat, v čem dalším bychom vás mohli vzdělat.

Nebo se vrhněte rovnou na objednání další vstupenky, pokud vám jedna nestačí!

Objednat další vstupenku

Generujte užitečné texty s ChatGPT

Přestaňte náhodně experimentovat. Během 3 hodin získáte nový náhled na psaní s AI a nové znalosti okamžitě uplatníte v praxi. Zaveďte AI do svého pracovního workflow rychleji a s menší námahou.

Něco se pokazilo a vaše přihláška se neodeslala. Zkuste to prosím znovu.
Trénink AI Style

Trénink AI Style

8. 6. 2023
|
13:00 - 16:00
21. 6. 2023
|
13:00 - 16:00

Generujte obrázky ve svém vizuálním stylu s Midjourney

Trénink AI Style

Nebaví vás koordinovat fotografa, grafika, zamlouvat studio? Nechcete čekat na jejich výstupy? Midjourney vám vytvoří vizuální prvky pro vaši značku rychleji a s menší námahou. Stačí jí dát strukturované zadání.

 • Hrajete si s generováním obrázků, ale výstupy vás neuspokojují?
 • Zajímá vás, jak můžete AI zařadit do tvorby vizuálního obsahu pro vaši značku?
 • Chcete se naučit pracovat s Midjourney?

Ať už potřebujete vytvořit nové téma pro vaši webovou komunikaci, vizuální obsah pro sociální média nebo reklamní kampaně, Midjourney vám pomůže vytvořit výjimečný vizuální obsah pro vaši značku.

Získejte nekonečný zdroj bannerů a obrázků!

 • Zrychlete a zjednodušte tvorbu brandových vizuálů.
 • Rozšiřte paletu používaných materiálů k vaší značce.
 • Mějte konzistentní výstupy dnes, ne za měsíc.
 • Sjednoťte atmosféru vizuálů napříč organizací.

Přijďte na trénink AI Style

Během 3 hodin získáte nový náhled na AI generovaní brandových obrázků a nové znalosti okamžitě uplatníte v praxi. Malý krok pro vás, velký krok pro vaši značku.

 • Projdete klíčové principy pro práci s vizuálním AI.
 • Zjistíte k čemu je AI vhodná a k čemu ne.
 • Přijdete na to, jak strukturovat požadavky pro nejlepší výsledky.
 • Naučíte se generovat konzistentní výsledky.
 • Dostanete seznam tipů a parametrů se kterými máme dobré zkušenosti.

Generování vizuálního obsahu pomocí Midjourney nenahrazuje práci grafiků a designérů. Naopak, Midjourney může výrazně usnadnit tvorbu vizuálního obsahu a umožnit vám být kreativnější a efektivnější.

Jak trénink probíhá

Příprava před tréninkem

Před tréninkem si doporučujeme vyhradit alespoň hodinu na přípravu. Dostanete e-mail s instrukcemi, abyste si připravili podklady a vytvořili si účty ve vybraných AI nástrojích. Potřebujete si alespoň na měsíc zaplatit tarif na Midjourney. Bez placeného tarifu to bohužel nebude fungovat.

Trénink AI Style

Společné online setkání

Trénink trvá 3 hodiny a následuje neomezená diskuse. Q&A bude probíhat, dokud budete mít otázky. Projdeme společně pokročilé zadávací pokyny (angl. prompty). Dostanete seznam použitelných parametrů a naučíte se, kdy vám mohou pomoci. Vytvoříme obrázky a fotografie ve vašem vizuálním stylu. Odnesete si sadu relevantních parametrů pro vaši značku.

Trénink AI Style

Komunita

Trénink nekončí jedním setkáním. Připojíme vás do uzavřené komunity lidí, kteří se učí lépe využívat AI. Budete z ní těžit v následujících letech, kdy očekáváme výrazný rozvoj užitečných nástrojů v této oblasti.

Trénink AI Style

Svižná tříhodinová jízda pro všechny, kdo se chtějí posunout od „jů, to je ale pěkňoučký“ k serióznějšímu a hlavně konzistentnějšímu generování vizuálů pro reálné využití v marketingové komunikaci. Dostanete pevný a strukturovaný základ pro svoje prompty a osvojíte si základní sadu postupů, kterou pak již můžete donekonečna dále rozvíjet. Velmi smysluplně strávené odpoledne — běžte!

Vít Rýznar

Vít Rýznar

Brand Designer, BLOOMFIELD.STUDIO

Pro koho je trénink?

Marketéři, podnikatelé, freelanceři. Našim cílem je naučit vás využívat AI zejména v marketingové komunikaci. Budeme připravovat vizuály na web, letáčky, inzeráty, příspěvky na sociální sítě,...

Nečekejte webinář, ale několik hodin intenzivní vlastní práce a individuální přístup lektorů

Nečekejte přednášku, u které si stihnete kontrolovat Facebook nebo vyřizovat emaily. Vyhraďte si čas a klidný prostor, uvařte si čaj, klidně si nechte tepláky. Workshop je intenzivní a jedna aktivita navazuje plynule na druhou.

Nemusíte se bát, že nebude dostatek prostoru řešit mezi ostatními účastníky právě váš projekt. Všem projektům se dostane dostatek prostoru i podpory od lektora.

Praktické informace

 • Trénink proběhne online na platformách Zoom a Miro.
 • Termíny budeme postupně přidávat podle zájmu.
 • Délka tréninku je 3 hodiny, následuje neformální, dobrovolná diskuze.
 • Součástí tréninku je pozvánka do uzavřené komunity absolventů.
 • Trénink vedou designeři z House of Řezáč.
 • Děláme individuální tréninky pro organizace. Napište nám.

Často kladené dotazy

Je AI Style jen pro začátečníky, nebo i pro pokročilé?

Midjourney je tu od července a stále je v "open betě". Začátečníci jsme do jisté míry všichni. Zkuste si odpovědět na následující otázky. Zvažujete, že využijete generativní AI pro tvorbu vizuálů? Experimentujete s Midjourney? Nebo ani to ne a jen vám to přijde zajímavé? Přijďte na trénink. Využíváte AI denně, generujete obrázky se specifickým tónem, které jsou brandově relevantní pro různé projekty a máte sadu pokynů pro každou příležitost? V tuto chvíli už vám spíš nepomůžeme. Rádi vás uvidíme, zjistíte, jak vedeme tréninky v House of Řezáč, ale byli jste varováni!

AI není budoucnost!

Možná ne. Předpovídat budoucnost je náročné. Některé signály – například míra celosvětového zájmu o ChatGPT či Midjourney – naznačují, že generativní AI představuje zásadní přelom. Stejně jako byl internet. Telefon. Knihtisk.

Hraju si s Midjourney a nic zajímavého z toho neleze.

Shit in, shit out! Generativní AI reaguje na to, co do ní zadáte. Když bude váš vstup špatný, tak bude špatný i výstup. Proto používáme ověřené strukturované zadávací pokyny.

Které nástroje budeme na tréninku AI Style využívat?

Midjourney. Všichni účastníci tréninku si musí zakoupit Midjourney alespoň na 1 měsíc. Bezplatná varianta v tuto chvíli není možná.

Neviděl jsem jediný relevantní obrázek, který vygenerovalo AI.

Vizuální AI stále mají své mouchy, po internetu nejvíc kolují ruce či oči, které vypadly z nočních můr. Ale existují způsoby, jak tyto nedostatky obejít, když jste si jich vědomi. A taky stále existuje Photoshop. AI nenahrazuje člověka. Ale může vám ulehčit život, tak jako ho ulehčuje nám.

Píšu česky. Dává pro mě AI Style smysl?

Ano. Midjourney a ostatní generativní AI umí česky. Obecně ale nejlépe reagují na angličtinu. Zejména, když se bavíme o zadávání pokročilých pokynů. Doporučujeme tedy zadávat vstupy anglicky.

Umíte i neveřejné tréninky na Midjourney?

Ano. Děláme neveřejné online tréninky až pro 12 účastníků a upravujeme je podle vašich potřeb. Kontaktujte nás pro nabídku.

Ovládněte generování obrázků ve vašem vizuálním stylu už dnes

7.900 Kč (bez DPH)

Dejte mi vědět o dalších termínech

Nehodí se aktuální termín? Nechte si poslat další vypsané.

Vaše e-mailová adresa

Děkujeme!
Klikněte na odkaz v e-mailu, který jsme vám poslali a můžeme začít.
Něco se bohužel pokazilo. Zkuste to, prosím, později znovu.

Jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.

Generujte užitečné texty s ChatGPT

Přestaňte náhodně experimentovat. Během 3 hodin získáte nový náhled na psaní s AI a nové znalosti okamžitě uplatníte v praxi. Zaveďte AI do svého pracovního workflow rychleji a s menší námahou.