Tvorba webu

Získejte web za poloviční čas s dvojnásobnými přínosy. Navrhneme a zvalidujeme projektové plány pro web a následně ho spustíme na pronajatém systému včetně grafiky na míru.

Jak to funguje?

Specializujeme se na složité webové projekty. Porozumíme vašemu byznysu a vašim zákazníkům. Připravíme pro vás zadání pro web. Vytvoříme vám špičkový web včetně grafiky na míru na pronajatém systému nebo vám najdeme nejlepšího technického dodavatele a dohlédneme na jeho práci jako technický dozor investora.

1

Byznys

Porozumíme vám skrze workshopy, mapy a rozhovory

2

Výzkum

Získáme vhledy o lidech skrze uživatelský výzkum a data

3

Strategie

Nastavíme strategii pro budoucí web

4

Zadání

Vytvoříme prototyp z wireframů i grafický návrh

5

Tvorba

Najdeme dodavatele nebo web naklikáme na pronajatý systém

Jsme specialisté na weby

Jan napsal první českou knihu o procesu návrhu webu

Web ostrý jako břitva i dnes pomáhá zadavatelům i webdesignerům k lepším webům. Od jejího vydání jsme ušli dlouhou cestu. A pořád stojí za to si ji přečíst.

Více o knize ostré jako břitva

Webdesign se za posledních 30 let výrazně posunul a pro úspěšný výsledek je potřeba zajistit mnoho činností z různých oborů. Jan pro vás proto sepsal podrobný článek o webu ostrém jako břitva i v roce 2020.

Nedělejte web jen na základě poptávky

Jak pracujeme?

Párový design – na projektu bude od začátku do konce pracovat designová dvojice pod dozorem našeho design leada. Jeden z designerů se zároveň postará o projektové řízení. Designery vždy volíme podle potřeb projektu.

Participativní design – preferujeme spolupráci místo outsourcingu. Do procesu vás zapojíme skrze společné workshopy dle dohod v průběhu projektu. Pro některé metody budeme potřebovat vaši součinnost.

Cykly 6+1 – pracujeme v šestitýdenních cyklech, ve kterých po dohodě zarezervujeme vaši i naši kapacitu. Sedmý týden rekapitulujeme práci, učíme se a plánujeme další cykly.

Uživatelský výzkum – kombinujeme kvalitativní a kvantitativní data o tom, co lidé říkají i dělají. Díky tomu přinášíme příležitosti, na kterých můžeme postavit skvělé řešení.

MVP – doručujeme tak malý web, který budete ochotni spustit a následně měříme jeho skutečný dopad. Šetříme váš čas i peníze.

Funkční web za zlomek času

Neinvestujte tam, kde nemusíte. Vývoj technického řešení na míru zabere spoustu času a peněz. Postavíme vám web na platformě Webflow, mnohem rychleji ho spustíme a spravovat ho bude více než jednoduché. I náš web běží na Webflow.

Pokud si nejste jisti, zda chcete web redesignovat, doporučujeme zvolit 360° Audit webu.

Během několika let spolupráce s VUT jsme jim pomohli důkladně porozumět uchazečům o studium a vytvořili jsme zadání pro ekosystém jejich přibližně 200 webů.

Návrh platformy pro 80 webů Brna včetně výběru dodavatele a TDI.
UX design globálního webu pro přední českou designovou značku.
Strategický posun ekosystému 800 webů Masarykovy univerzity.
Navrhli jsme přední český e-shop s knihami Knihy Dobrovský.
Navrhli jsme pro ČTK několik webů a interních systémů.
Dlouhodobě rozvíjíme globální ekosystém webů Lectura.

... a stovky dalších

Zvyšte svoje znalosti o webech

Web ostrý jako břitva

Od vydání první české knihu o procesu návrhu webu jsme ušli dlouhou cestu. Ale pořád stojí za to si ji přečíst.

Strategický webdesign

Nejpopulárnější český videokurz o tvorbě webu od Jana Řezáče a Honzy Kvasničky.